قوانین فروشندگان در بورسینس

قوانین و شرایط فروش محصول در بازار بورسینس

منظور از شما در این بخش، فروشنده و شخص یا شرکتی است که قصد دارد فروش محصولات و خدمات خود را در بورسینس انجام دهد یا در حال حاضر می‌دهد.

منظور از ما، سایت بورسینس با مالکیت شجاع‌الدین جهاندیده می‌باشد. فعالیت در بخش فروشندگان بورسینس به منزله قبولی تمام قوانین زیر است.

1 – بورسینس در پذیرش و رد درخواست‌ فروشندگی شما مختار است.

2 – محصولات بی‌کیفیت، آموزش‌های بدون پشتوانه، پکیج‌هایی که از سطح اینترنت جمع‌آوری شده، محصولاتی که ناقض حقوق مولف و ناقض قوانین کپی‌رایت می‌باشد جایی در بورسینس ندارد.

3 – شما مسئول پشتیبانی و خدمات پس از فروش به مشتریان‌تان هستید. بورسینس با نظرسنجی از مشتریان مطمئن خواهد شد که محصولات و خدمات ارائه شده، در راستای پیشرفت کل مجموعه باشد.

4 – در صورتی که قوانین توسط شما (فروشنده) رعایت نشود، بورسینس حق دارد همکاری را بصورت یکجانبه قطع کند.

5 – فروشنده این اجازه را به بورسینس می‌دهد که با صلاحدید خود، توضیحات، عکس و محتوایی که برای معرفی محصول بکار می‌رود را ویرایش کند. فروشنده نمی‌تواند توضیحات محصول که توسط بورسینس تهیه و تنظیم شده را در سایت خود یا هرجای دیگری بازنشر کند. در صورتی که فروشنده راضی به ویرایش توضیحات محصول نباشد می‌تواند درخواست خود را اعلام کند.

6 – فروشنده امکان افزودن مشخصات تماس، آدرس ایمیل، آدرس سایت و غیره را در بازار بورسینس نخواهد داشت.

7 – ثبت سفارش و خرید توسط مشتریان، فقط در سایت بورسینس انجام می‌شود و امکان ارجاع مشتریان به سایت فروشنده مقدور نیست. بدیهی است برای تحویل محصولاتی مانند اشتراک ویژه سایت، فروشندگان می‌بایست بعد از خرید نهایی، دسترسی مشتری را در سایت‌شان فراهم کنند.

8 – در صورتی که محصول یا خدمت ارائه شده توسط فروشنده یک محصول قابل دانلود (فیلم، صوت، کتاب الکترونیک و…) است، تحویل محصول به خریدار بدون نیاز به دخالت فروشنده انجام می‌گیرد. بنابراین فروشنده باید این فایل‌ها را در اختیار بورسینس قرار دهد.

9 – محصولات دانلودی یا غیردانلودی ارائه شده توسط فروشنده، نزد بورسینس با امنیت کامل نگهداری می‌شود و بورسینس متعد می‌گردد تا حدممکن از این محصولات حفاظت لازم را به عمل آورد. اما بورسینس هیچ مسئولیتی در قبال دسترسی افراد غیرمجاز به این فایل‌ها به دلیل هک شدن و یا سایر موارد غیرقابل کنترل ندارد.

10 – فروشنده می‌بایست از فایل‌های خود نسخه پشتیبان داشته باشد، در صورت از دست رفتن اطلاعات در سایت به هردلیلی، بورسینس مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات ندارد.

11 – مدت زمان همکاری بین بورسینس و فروشنده بصورت توافقی است.

12 – در صورتی که فروشنده قصد داشته باشد همکاری خود را با بورسینس قطع کند، می‌بایست فورا این تصمیم را به اطلاع بورسینس برساند تا محصولات از روی سایت برداشته شود.

13 – شما می‌بایست آدرس کامل شرکت و یا دفتر کار، شماره تماس ثابت و تلفن همراه و سایر اطلاعات درخواستی را در اختیار ما قرار دهید. از این اطلاعات برای تماس ضروری با شما و همچنین راهنمایی خریداران به جهت دریافت پشتیبانی و خدمات پس از فروش، استفاده خواهد شد.

14 – پس از توافق فروشنده و بورسینس، فروشنده می‌بایست سریعترین راه برای اطلاع رسانی ثبت سفارش مشخص کند. بعد از این، در صورتی که کوتاهی از جانب فروشنده برای تحویل سفارش صورت بگیرد، مسئولیت ضرروزیان ناشی از تحویل محصول با تاخیر برعهده فروشنده است.

15 – فروشنده متعهد می‌شود که از تصاویر و محتوای باکیفیت برای معرفی محصول خود استفاده کند؛ در غیراینصورت بورسینس از پذیرش محصول معذور است.

قوانین ممکن است در آینده تغییر یابد.

آخرین ویرایش قوانین: 11 دی‌ماه 94

*********************************

تمام حقوق برای بورسینس محفوظ است.