در این صفحه راهنمای خرید محصولات بورسینس را مشاهده میکنید

برای خرید محصولات ابتدا روی دکمه “سفارش می‌دهم” یا “افزودن به سبد خرید” کلیک کنید (شکل‌های زیر)

 

 

با اینکار مستقیم به صفحه تسویه حساب خواهید رفت. سپس در فرم مشخصات در صفحه تسویه حساب باید نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس و ایمیل تان را وارد کنید. (تصویر زیر)

 

 

همانطور که در تصویر فوق مشاهده میکنید  دو گزینه پرداخت آنلاین یا واریز به حساب بانکی وجود دارد.

 

پس از انتخاب گزینه دلخواه تان، روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید

 

  • اگر گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کرده باشید، بصورت خودکار به درگاه بانکی وارد می شود و در آنجا با وارد کردن شماره کارت، رمز دوم، CCV و تاریخ انقضای کارت بانکی تان، پرداخت را انجام میدهید

 

  • اگر گزینه واریز به حساب بانکی یا کارت به کارت را انتخاب کرده باشید، مشخصات حساب بانکی به شما نمایش داده می شود. شما میتوانید از طریق کارت به کارت با خودپرداز یا مراجعه به بانک یا از طریق اینترنت انتقال وجه را انجام دهید، سپس مشخصات واریز را از طریق ایمیل، اس ام اس و یا تماس تلفنی به اطلاع ما برسانید تا محصول برای شما ارسال گردد.

 

به محض ثبت سفارش از جانب شما، ما از این موضوع مطلع می شویم و سفارش شما را آماده سازی کرده و در همان روز ثبت سفارش یا روز بعد از آن، ارسال می کنیم. (ارسال در روزهای غیرتعطیل انجام می شود)

ارسال برای هموطنان تهرانی از طریق پیک و برای دوستان شهرستان از طریق پست پیشتاز است.

برای پیگیری سفارش ثبت شده، ایمیل تان را بررسی کنید. تغییر وضعیت سفارش از طریق ایمیل به اطلاع شما میرسد. در صورتی که سوال یا مشکلی داشتید با ما تماس بگیرید

تمام حقوق برای بورسینس محفوظ است.