کانال تلگرام آموزش کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

در بازار بورسینس، تولیدکنندگان با علاقه و مهارت، محصولاتی را ایجاد کرده‌ و در دسترس قرار داده‌اند تا با آموزش، تدریس و انگیزه‌بخشی، باعث بهبود زندگی خریداران و استفاده‌کنندگان این محصولات شوند.

به عنوان بازاری گسترده برای دوره‌ها، آموزش‌ها، کتاب‌ها، فایل‌ها و انواع دیگر اطلاعات، بورسینس با استفاده از قدرت شبکه همکاران خود، قصد دارد محصولات بیشتری را به طیف گسترده‌ای از افراد که خواهان بهبود سبک زندگی خود هستند ارائه دهد.

از شما دعوت می‌کنیم در کانال تلگرام “همکاری در فروش با بورسینس” آموزش‌های نحوه کسب درآمد از پنل همکاری در فروش (بازاریابی) بازار بورسینس را مشاهده کنید.

عضویت در کانال تلگرام

5 مزیت‌ مهم کسب درآمد از بازار بورسینس که نمی‌توانید نادیده بگیرید

1- پشتیبانی مشتری برعهده شما نیست.
نیازی نیست نگران پشتیبانی و صرف وقت برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتری نمایید. اینکار وظیفه تولیدکنندگان محصول است، بنابراین با خیال آسوده روی معرفی مشتریان جدید تمرکز کنید.

2- تقریبا هیچ سرمایه‌ای نیاز نیست
گرچه اگر برای ابزار کارتان (مانند راه‌اندازی سایت، پنل ایمیل و…) هزینه کنید سریعتر به نتایج بهتر می‌رسید، اما تقریبا بدون هزینه نیز می‌توان شروع به کار کرد.
اگر قصد داشته باشید فعالیت گسترده‌ای انجام دهید، می‌توانیم در خصوص تهیه هاست و دامنه، راه‌اندازی سایت مستقل، ایمیل مارکتینگ، تولید محتوا و… شما را راهنمایی کنیم.

3- نیازی به گفتگو و قانع کردن مشتریان بصورت حضوری نیست
سیستم طوری نیست که قبل از خرید نیاز باشد با مشتریان صحبت کرده و آنها را مجاب به خرید کنید. بازار بورسینس یک کسب‌وکار اینترنتی است و بسیاری از صفحات فروش محصول آنقدر ترغیب کننده هستند که فقط کافیست افراد علاقه‌مند را به سایت ارسال کنید.
کار ترغیب کردن خریدار را سایت و توضیحات محصول انجام می‌دهد.

4- پتانسیل درآمد نامحدود وجود دارد
هرچقدر بیشتر بفروشید، درآمد و پورسانت بیشتری دریافت می‌کنید، هیچ محدودیتی در میزان درآمدی که می‌توانید بدست آورید وجود ندارد.آموزش کسب درآمد از تلگرام

5- نیاز به زمان و مکان خاصی نیست
حتی در زمان‌هایی که هیچ کاری نمی‌توان انجام داد، مثلا هنگامی که در انتظار اتوبوس، تاکسی یا در مترو هستید می‌توانید به معرفی محصولات بپردازید.
دانشجو هستید؟ خانه‌دارید؟ به هردلیلی دوست دارید از منزل یا محل کارتان یک درآمد جانبی داشته باشید؟ بسیار عالیست، آموزش‌های ما را در کانال تلگرام دنبال کنید.

اجازه ندهید کمبود مهارت و تجربه مانع از شروع کسب درآمد شود

کسانی می‌توانند از همان روز اول در بازار بورسینس درآمد داشته باشند که قبلا رسانه و پایگاهی برای معرفی محصولات در اختیارشان باشد. مثلا ادمین یک کانال یا گروه تلگرامی پرجمعیت باشند یا یک سایت مرتبط با بازدید بالا در اختیارشان باشد.

شاید فروش و کسب درآمد بالا در بازار بورسینس، برای کسی که هیچ‌چیز از بازاریابی اینترنتی، فروش آنلاین، بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی نمی‌داند، مشکل باشد (حداقل در شروع کار).

اما اگر شما نیز دسته افرادی هستید که هیچ پایگاه و رسانه‌ای برای معرفی محصولات در اختیارتان نیست و اطلاعاتی در این زمینه و روش کسب درآمد کسب نکرده‌اید، نیازی نیست ناامید و سرخورده شوید، برای شروع اکنون می‌توانید اولین قدم را بردارید و عضو کانال تلگرام شوید.

در کانال تلگرام آموزش همکاری در فروش بورسینس در کنار شما خواهیم بود و بطور مرتب آموزش‌های کسب درآمد را منتشر خواهیم کرد، طوری که مجبور نباشید خودتان به دنبال مشتری بگردید، بلکه خریداران شما را بیابند و حاضر باشند با کمال میل از طریق لینک شما خرید کنند.

عضویت سریع در کانال تلگرام

 

 

 

تمام حقوق برای بورسینس محفوظ است.